PRAŽÍRNY.EU

Anonymní uživatel
přihlásit uživatele | pražírnu
ikona přihlášení facebook ikona přihlášení google+ ikona přihlášení twitter
e-mail: heslo:

Pražírna King's Coffee

logo pražírny

Jsme pražírna kávy s posláním přenést naše nadšení pro výběrovou a čerstvě praženou kávu na vás. Káva ještě nikdy nebyla lepší či zajímavější, než je dnes.

V naší nabídce najdete jednodruhové arabiky s výrazným chuťovým charakterem. Pečlivé pražení už jen podtrhuje osobitost každého zrnka.

Rádi vás přesvědčíme o tom, že pití kávy nemusí být jen všední záležitostí, ale při správné přípravě, ať už na espresso nebo jinak, hlavně zážitkem a poznáním.

Lipová 108
463 12 Šimonovice
CZ

+420 774 321 744
https://www.kingscoffee.cz/
info@kingscoffee.cz

Hodnocení uživatelů: zrno celézrno celézrno celézrno celézrno celé

Tomáš Lánský (Facebook) zrno celézrno celézrno celézrno celézrno celé ×1

avatar uživatele

„Nově otevřená rodinná pražírna, která si díky menším objemům může dovolit upražit kávu podle chuťových profilů uživatelů a podle budoucího způsobu přípravy. Vše probíhá ručně. Nepraží nic do zásoby, ale až po objednávce, takže k zákazníkovi se dostane káva maximálně čerstvá, při osobním vyzvednutí třeba den stará, takže si člověk může načasovat okamžik, kdy je nejlepší. Vyzkoušeny zatím metody espresso, french press a aeropress, majitel vždy dokázal poradit vhodnou odrůdu a stupeň pražení, dokonce mě do pražírny vzal a udělal menší exkurzi s výkladem. Jde na něm vidět zápal a nadšení do kávy.“