PRAŽÍRNY.EU

Anonymní uživatel
přihlásit uživatele | pražírnu
ikona přihlášení facebook ikona přihlášení google+ ikona přihlášení twitter
e-mail: heslo:

Informace pro pražírny

Vážení pražiči, vážení majitelé pražíren,

pokud se rozhodnete, že chcete zůstat na mapě, být viděni a být také hodnoceni, nabízíme vám možnost samosprávy údajů o vaší pražírně. Napište nám na email a my vám obratem zašleme heslo, kterým se budete přihlašovat. Po přihlášení a vstupu na detail vaší pražírny můžete upravovat všechny údaje a nahrát profilový obrázek (logo).

Doufáme, že vám tento nástroj a hlasy hodnotitelů poskytnou to nejdůležitější, co obchodník získat může - zpětnou vazbu na vaše produkty. Bude-li pozitivní, je to pro vás skvělá reklama. Bude-li negativní, máte možnost zjistit, co se zákazníkům nelíbilo a na pražení či servisu dále pracovat. Vložená hodnocení uživatelů nejsou definitivní - pokud dojde ke kvalitativnímu posunu, mohou kdykoliv uživatelé svůj názor poupravit, a to nejen k lepšímu, ale pozor - i k horšímu.

Neméně cenná je také možnost nahlédnout ke konkurenci a k ohlasům jejich zákazníků - pokud vidíte, že si někdo vede lépe, prozkoumejte jeho produkty, ochutnejte, prozkoumejte profil pražení, vzdělávejte se ve svém oboru, sledujte moderní trendy a doručte svým zákazníkům do šálku něco, co jinde nepoznali.

A poslední (a zcela veřejná) výzva na závěr: respektujte zrno. S jeho výrobou si mnoho lidí dalo v předchozích několika měsících před vámi velkou práci, nezničte jej v předposledních patnácti minutách a nedělejte z něj pouhým slovem více, než ve skutečnosti je. Učiňte ze zrnka prostě a jednoduše chuťový zážitek.

Připomínky, návrhy na nové pražírny, dotazy, žádosti o zaslání nového hesla nebo žádosti o vyřazení vaší pražírny ze seznamu zasílejte prosím na adresu info@prazirny.eu